СПЕЦТЕХСЕРВІС-ЮГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68100, Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Тура, 75
Керівник
Гачик Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ36012890
Дата реєстрації05.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПЕЦТЕХСЕРВІС-ЮГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦТЕХСЕРВІС-ЮГ, ТОВ» присвоєно код 36012890.

Керівником підприємства «СПЕЦТЕХСЕРВІС-ЮГ, ТОВ» є Гачик Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦТЕХСЕРВІС-ЮГ, ТОВ» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Тура, 75.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦТЕХСЕРВІС-ЮГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах