САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВСЬКОГО АВТОАГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ

Контакти

Юридична адреса
36017, м. Полтава, вул. Зіньківська, 57
Керівник
Крячко Володимир Пантелеймонович
Код ЄДРПОУ36012969
Дата реєстрації13.09.1972
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВСЬКОГО АВТОАГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВСЬКОГО АВТОАГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ» присвоєно код 36012969.

Керівником підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВСЬКОГО АВТОАГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ» є Крячко Володимир Пантелеймонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВСЬКОГО АВТОАГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ» — м. Полтава, вул. Зіньківська, 57.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВСЬКОГО АВТОАГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ»
Поділіться інформацією в соцмережах