ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВЩИНА МОЛОДА"

Контакти

Юридична адреса
36007, м. Полтава, вул. Баленка, 11, к. 54
Керівник
Шайдур Євген Віталійович
Код ЄДРПОУ36013082
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПОЛТАВЩИНА МОЛОДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВЩИНА МОЛОДА"» присвоєно код 36013082.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВЩИНА МОЛОДА"» є Шайдур Євген Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛТАВЩИНА МОЛОДА"» — м. Полтава, вул. Баленка, 11, к. 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПОЛТАВЩИНА МОЛОДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах