ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ "ПАРУС" ІНВАЛІДІВ ВВВ,ЧАЕС І АФГАНЦІВ"

Контакти

Юридична адреса
36023, м. Полтава, бул. Щепотьєва, 3г
Керівник
Пікуль Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ36013234
Дата реєстрації03.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ ”ПАРУС” ІНВАЛІДІВ ВВВ,ЧАЕС І АФГАНЦІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ "ПАРУС" ІНВАЛІДІВ ВВВ,ЧАЕС І АФГАНЦІВ"» присвоєно код 36013234.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ "ПАРУС" ІНВАЛІДІВ ВВВ,ЧАЕС І АФГАНЦІВ"» є Пікуль Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ "ПАРУС" ІНВАЛІДІВ ВВВ,ЧАЕС І АФГАНЦІВ"» — м. Полтава, бул. Щепотьєва, 3г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ ”ПАРУС” ІНВАЛІДІВ ВВВ,ЧАЕС І АФГАНЦІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах