РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСІЯ "ЦЕНТР ХРИСТИЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ"

Контакти

Юридична адреса
36004, м. Полтава, просп. Миру, 24
Керівник
Худяков Андрій Юрійович
Код ЄДРПОУ36013244
Дата реєстрації03.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСІЯ ”ЦЕНТР ХРИСТИЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСІЯ "ЦЕНТР ХРИСТИЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ"» присвоєно код 36013244.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСІЯ "ЦЕНТР ХРИСТИЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ"» є Худяков Андрій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСІЯ "ЦЕНТР ХРИСТИЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ"» — м. Полтава, просп. Миру, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСІЯ ”ЦЕНТР ХРИСТИЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах