АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ЮРІЯ ХРИСТОФОРОВА"

Контакти

Юридична адреса
36011, м. Полтава, вул. Лібкнехта, 52
Керівник
Христофоров Юрій Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36013449
Дата реєстрації14.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ЮРІЯ ХРИСТОФОРОВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ЮРІЯ ХРИСТОФОРОВА"» присвоєно код 36013449.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ЮРІЯ ХРИСТОФОРОВА"» є Христофоров Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ЮРІЯ ХРИСТОФОРОВА"» — м. Полтава, вул. Лібкнехта, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ЮРІЯ ХРИСТОФОРОВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах