КАХОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Соборності, 15а
Керівник
Захарченко Дмитро Володимирович
Бухгалтер
Колпак Анна Михайлівна
Кількість співробітників41 чел.
Код ЄДРПОУ36013575
Дата реєстрації07.07.2008
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАХОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАХОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА, ТОВ» присвоєно код 36013575.

Керівником підприємства «КАХОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА, ТОВ» є Захарченко Дмитро Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАХОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА, ТОВ» — Херсонська обл., м. Каховка, вул. Соборності, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАХОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах