УМАНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ХВОРИХ ФЕНІЛКЕТОНУРІЄЮ

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Чехова, 5, к. 7
Керівник
Усатенко Віталій Іванович
Код ЄДРПОУ36013611
Дата реєстрації12.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УМАНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ХВОРИХ ФЕНІЛКЕТОНУРІЄЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УМАНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ХВОРИХ ФЕНІЛКЕТОНУРІЄЮ» присвоєно код 36013611.

Керівником підприємства «УМАНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ХВОРИХ ФЕНІЛКЕТОНУРІЄЮ» є Усатенко Віталій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УМАНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ХВОРИХ ФЕНІЛКЕТОНУРІЄЮ» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Чехова, 5, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УМАНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ХВОРИХ ФЕНІЛКЕТОНУРІЄЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах