МЕЖДУНАРОДНАЯ КРЮИНГОВАЯ ГРУППА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 49, оф. 73
Телефони
Керівник
Ткачук Євген Валерійович
Код ЄДРПОУ36013999
Дата реєстрації22.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕЖДУНАРОДНАЯ КРЮИНГОВАЯ ГРУППА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕЖДУНАРОДНАЯ КРЮИНГОВАЯ ГРУППА, ТОВ» присвоєно код 36013999.

Керівником підприємства «МЕЖДУНАРОДНАЯ КРЮИНГОВАЯ ГРУППА, ТОВ» є Ткачук Євген Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕЖДУНАРОДНАЯ КРЮИНГОВАЯ ГРУППА, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 49, оф. 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕЖДУНАРОДНАЯ КРЮИНГОВАЯ ГРУППА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах