ГРОМАДСЬКА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ"

Контакти

Юридична адреса
45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, бул. Шевченка, 6
Телефони
Керівник
Смірнова Галина Іванівна
Код ЄДРПОУ36014416
Дата реєстрації19.11.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ"» присвоєно код 36014416.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ"» є Смірнова Галина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ"» — Волинська обл., м. Нововолинськ, бул. Шевченка, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ”»
Поділіться інформацією в соцмережах