МАЯКОВСЬКОГО-4, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
86783, Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. Маяковського, 4
Керівник
Судникова Аліна Олександрівна
Код ЄДРПОУ36014510
Дата реєстрації25.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЯКОВСЬКОГО-4, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЯКОВСЬКОГО-4, ОСББ» присвоєно код 36014510.

Керівником підприємства «МАЯКОВСЬКОГО-4, ОСББ» є Судникова Аліна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЯКОВСЬКОГО-4, ОСББ» — Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. Маяковського, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЯКОВСЬКОГО-4, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах