ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "НОВА АРХЕОЛОГІЧНА ШКОЛА "ЕКСПЕДИЦІЯ"

Контакти

Юридична адреса
69006, м. Запоріжжя, просп. Металургів, 22, к. 2
Телефони
Керівник
Тубольцев Олег Валентинович
Код ЄДРПОУ36014678
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”НОВА АРХЕОЛОГІЧНА ШКОЛА ”ЕКСПЕДИЦІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "НОВА АРХЕОЛОГІЧНА ШКОЛА "ЕКСПЕДИЦІЯ"» присвоєно код 36014678.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "НОВА АРХЕОЛОГІЧНА ШКОЛА "ЕКСПЕДИЦІЯ"» є Тубольцев Олег Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "НОВА АРХЕОЛОГІЧНА ШКОЛА "ЕКСПЕДИЦІЯ"» — м. Запоріжжя, просп. Металургів, 22, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”НОВА АРХЕОЛОГІЧНА ШКОЛА ”ЕКСПЕДИЦІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах