ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ"

Контакти

Юридична адреса
69091, м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 65
Телефони
Керівник
Колесник Володимир Анатолійович
Код ЄДРПОУ36014683
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ"» присвоєно код 36014683.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ"» є Колесник Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ"» — м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 65.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах