СЛОВ’ЯНСЬКА, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
69035, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Вознесенівський р-н., вул. СОРОК РОКІВ РАД. УКРАЇНИ, б. 66, ТОВ НВК "ВЕДА", офіс №10
Телефони
Керівник
Лапонова Тетяна Василівна
Код ЄДРПОУ36014699
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЛОВ’ЯНСЬКА, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛОВ’ЯНСЬКА, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 36014699.

Керівником підприємства «СЛОВ’ЯНСЬКА, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Лапонова Тетяна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛОВ’ЯНСЬКА, КРЕДИТНА СПІЛКА» — Запорізька обл., м. Запоріжжя, Вознесенівський р-н., вул. СОРОК РОКІВ РАД. УКРАЇНИ, б. 66, ТОВ НВК "ВЕДА", офіс №10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛОВ’ЯНСЬКА, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах