ПАНТЕОН ПЛЮС, ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79495, м. Львів, м. Винники, вул. Кільцева, 1, к. 67
Керівник
Волков Сергій Олегович
Код ЄДРПОУ36014767
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАНТЕОН ПЛЮС, ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАНТЕОН ПЛЮС, ЛТД, ТОВ» присвоєно код 36014767.

Керівником підприємства «ПАНТЕОН ПЛЮС, ЛТД, ТОВ» є Волков Сергій Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАНТЕОН ПЛЮС, ЛТД, ТОВ» — м. Львів, м. Винники, вул. Кільцева, 1, к. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАНТЕОН ПЛЮС, ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах