РЕГІОНАЛЬНЕ БЮРО НЕРУХОМОСТІ, ПП

Контакти

Юридична адреса
69005, м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 86, к. 172
Телефони
Керівник
Романовський Ростислав Юрійович
Код ЄДРПОУ36014772
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення28.04.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНЕ БЮРО НЕРУХОМОСТІ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНЕ БЮРО НЕРУХОМОСТІ, ПП» присвоєно код 36014772.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНЕ БЮРО НЕРУХОМОСТІ, ПП» є Романовський Ростислав Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНЕ БЮРО НЕРУХОМОСТІ, ПП» — м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 86, к. 172.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОНАЛЬНЕ БЮРО НЕРУХОМОСТІ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах