СТІЛЛАЙФБУД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69098, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Шевченківський р-н., вул. ЧАРІВНА/ПОЛЯКОВА, б. 163/1, кв. 6
Керівник
Тамазанов Гаджи Тамазан Огли
Код ЄДРПОУ36014809
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТІЛЛАЙФБУД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТІЛЛАЙФБУД, ТОВ» присвоєно код 36014809.

Керівником підприємства «СТІЛЛАЙФБУД, ТОВ» є Тамазанов Гаджи Тамазан Огли, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТІЛЛАЙФБУД, ТОВ» — Запорізька обл., м. Запоріжжя, Шевченківський р-н., вул. ЧАРІВНА/ПОЛЯКОВА, б. 163/1, кв. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТІЛЛАЙФБУД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах