МАЛЬЄР УКРАЇНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69005, м. Запоріжжя, вул. Яценка, 14, к. 111
Телефони
Керівник
Беспечальних Андрій Владиславович
Код ЄДРПОУ36014840
Дата реєстрації02.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЛЬЄР УКРАЇНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЬЄР УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 36014840.

Керівником підприємства «МАЛЬЄР УКРАЇНА, ТОВ» є Беспечальних Андрій Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЬЄР УКРАЇНА, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Яценка, 14, к. 111.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛЬЄР УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах