РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДНІПРО, ПП

Контакти

Юридична адреса
69059, м. Запоріжжя, вул. Парамонова, 4, к. 159
Телефони
Керівник
Педченко Олександр Сергійович
Код ЄДРПОУ36014861
Дата реєстрації02.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДНІПРО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДНІПРО, ПП» присвоєно код 36014861.

Керівником підприємства «РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДНІПРО, ПП» є Педченко Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДНІПРО, ПП» — м. Запоріжжя, вул. Парамонова, 4, к. 159.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДНІПРО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах