ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ОБЛАДНАННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69084, м. Запоріжжя, вул. Кузнецова, 13
Телефони
Керівник
Федоренко Володимир Андрійович
Код ЄДРПОУ36015598
Дата реєстрації17.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» присвоєно код 36015598.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» є Федоренко Володимир Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Кузнецова, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ОБЛАДНАННЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах