ДЕКОР, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
70441, Запорізька обл., Запорізький р-н., село Біленьке, вул. 30-ГРУДНЯ, б. 20
Телефони
Керівник
Чельмекчі Юрій Дмитрович
Код ЄДРПОУ36015747
Дата реєстрації04.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕКОР, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕКОР, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 36015747.

Керівником підприємства «ДЕКОР, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Чельмекчі Юрій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕКОР, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Запорізька обл., Запорізький р-н., село Біленьке, вул. 30-ГРУДНЯ, б. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕКОР, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах