ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ГРОМ-АГРО"

Контакти

Юридична адреса
70404, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Веселе, вул. Центральна, 48
Керівник
Омельченко Григорій Олексійович
Код ЄДРПОУ36015781
Дата реєстрації12.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ГРОМ-АГРО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ГРОМ-АГРО"» присвоєно код 36015781.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ГРОМ-АГРО"» є Омельченко Григорій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ГРОМ-АГРО"» — Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Веселе, вул. Центральна, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ГРОМ-АГРО”»
Поділіться інформацією в соцмережах