ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ЗАПОРІЗЬКОГО ЗАВОДУ МАГНІТОФОНІВ

Контакти

Юридична адреса
70420, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Новослобідка
Телефони
Керівник
Дудко Іван Іванович
Код ЄДРПОУ36015823
Дата реєстрації11.08.1988
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ЗАПОРІЗЬКОГО ЗАВОДУ МАГНІТОФОНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ЗАПОРІЗЬКОГО ЗАВОДУ МАГНІТОФОНІВ» присвоєно код 36015823.

Керівником підприємства «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ЗАПОРІЗЬКОГО ЗАВОДУ МАГНІТОФОНІВ» є Дудко Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ЗАПОРІЗЬКОГО ЗАВОДУ МАГНІТОФОНІВ» — Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Новослобідка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ЗАПОРІЗЬКОГО ЗАВОДУ МАГНІТОФОНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах