ФАН-КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ СПІДВЕЮ "ВІРАЖ"

Контакти

Юридична адреса
80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Поповича, 7
Телефони
Керівник
Іванець Володимир Ярославович
Код ЄДРПОУ36016057
Дата реєстрації26.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФАН-КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ СПІДВЕЮ ”ВІРАЖ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАН-КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ СПІДВЕЮ "ВІРАЖ"» присвоєно код 36016057.

Керівником підприємства «ФАН-КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ СПІДВЕЮ "ВІРАЖ"» є Іванець Володимир Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАН-КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ СПІДВЕЮ "ВІРАЖ"» — Львівська обл., м. Червоноград, вул. Поповича, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАН-КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ СПІДВЕЮ ”ВІРАЖ”»
Поділіться інформацією в соцмережах