ТІМ- КОЛОР ЗАХІД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
82170, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Нове Село, вул. Лесі Українки, 14
Керівник
Петруняк Михайло Романович
Код ЄДРПОУ36016104
Дата реєстрації27.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТІМ- КОЛОР ЗАХІД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТІМ- КОЛОР ЗАХІД, ТОВ» присвоєно код 36016104.

Керівником підприємства «ТІМ- КОЛОР ЗАХІД, ТОВ» є Петруняк Михайло Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТІМ- КОЛОР ЗАХІД, ТОВ» — Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Нове Село, вул. Лесі Українки, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТІМ- КОЛОР ЗАХІД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах