ТЕХНОМОЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
47302, Тернопільська обл., Збаразький р-н, м. Збараж, вул. Грушевського, 145 корп. А
Телефони
Керівник
Вдовін Андрій Іванович
Код ЄДРПОУ36016345
Дата реєстрації17.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХНОМОЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНОМОЛ, ТОВ» присвоєно код 36016345.

Керівником підприємства «ТЕХНОМОЛ, ТОВ» є Вдовін Андрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНОМОЛ, ТОВ» — Тернопільська обл., Збаразький р-н, м. Збараж, вул. Грушевського, 145 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНОМОЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах