ДОГМАРІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК "ОЛЕНКА" ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
75551, Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Догмарівка, вул. Центральна, 30
Телефони
Керівник
Мітічкіна Людмила Павлівна
Код ЄДРПОУ36016570
Дата реєстрації03.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОГМАРІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК ”ОЛЕНКА” ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОГМАРІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК "ОЛЕНКА" ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 36016570.

Керівником підприємства «ДОГМАРІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК "ОЛЕНКА" ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Мітічкіна Людмила Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОГМАРІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК "ОЛЕНКА" ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Догмарівка, вул. Центральна, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОГМАРІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК ”ОЛЕНКА” ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах