УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ГЕНІЧЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
75500, Херсонська обл., Генічеський р-н, м. Генічеськ, вул. Леніна, 5
Керівник
Кравцов Олексій Володимирович
Код ЄДРПОУ36016586
Дата реєстрації17.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ГЕНІЧЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ГЕНІЧЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» присвоєно код 36016586.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ГЕНІЧЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» є Кравцов Олексій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ГЕНІЧЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» — Херсонська обл., Генічеський р-н, м. Генічеськ, вул. Леніна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ГЕНІЧЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах