ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАВТОДОР"

Контакти

Юридична адреса
31310, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Чорний Острів, вул. Щорса, 11
Телефони
Керівник
Лозіцька Наталія Леонідівна
Код ЄДРПОУ36016680
Дата реєстрації13.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ ”ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАВТОДОР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАВТОДОР"» присвоєно код 36016680.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАВТОДОР"» є Лозіцька Наталія Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАВТОДОР"» — Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Чорний Острів, вул. Щорса, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ ”ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАВТОДОР”»
Поділіться інформацією в соцмережах