ВЧИТЕЛЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
31340, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Лісові Гринівці
Керівник
Терещенко Ніна Павлівна
Код ЄДРПОУ36016701
Дата реєстрації21.08.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЧИТЕЛЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЧИТЕЛЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36016701.

Керівником підприємства «ВЧИТЕЛЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Терещенко Ніна Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЧИТЕЛЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Лісові Гринівці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЧИТЕЛЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах