ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАБТИСТІВ "СВЯТА ТРІЙЦЯ"

Контакти

Юридична адреса
32500, Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Миру, 40
Керівник
Гулько Віталій Анатолійович
Код ЄДРПОУ36016832
Дата реєстрації29.08.2007
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАБТИСТІВ ”СВЯТА ТРІЙЦЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАБТИСТІВ "СВЯТА ТРІЙЦЯ"» присвоєно код 36016832.

Керівником підприємства «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАБТИСТІВ "СВЯТА ТРІЙЦЯ"» є Гулько Віталій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАБТИСТІВ "СВЯТА ТРІЙЦЯ"» — Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Миру, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАБТИСТІВ ”СВЯТА ТРІЙЦЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах