ПО ВУЛ. КОТЛЯРЕВСЬКОГО, 10, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
32500, Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Котляревського, 10
Керівник
Коваль Микола Степанович
Код ЄДРПОУ36016869
Дата реєстрації15.12.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПО ВУЛ. КОТЛЯРЕВСЬКОГО, 10, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПО ВУЛ. КОТЛЯРЕВСЬКОГО, 10, ОСББ» присвоєно код 36016869.

Керівником підприємства «ПО ВУЛ. КОТЛЯРЕВСЬКОГО, 10, ОСББ» є Коваль Микола Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПО ВУЛ. КОТЛЯРЕВСЬКОГО, 10, ОСББ» — Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Котляревського, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПО ВУЛ. КОТЛЯРЕВСЬКОГО, 10, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах