СОНЕЧКО, ПОКУТИНЕЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЯСЛА- САДОК

Контакти

Юридична адреса
32516, Хмельницька обл., Віньковецький р-н, с. Покутинці, вул. Леніна, 83
Телефони
Керівник
Груховська Лілія Віталіївна
Код ЄДРПОУ36016874
Дата реєстрації16.04.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОНЕЧКО, ПОКУТИНЕЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЯСЛА- САДОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОНЕЧКО, ПОКУТИНЕЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЯСЛА- САДОК» присвоєно код 36016874.

Керівником підприємства «СОНЕЧКО, ПОКУТИНЕЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЯСЛА- САДОК» є Груховська Лілія Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОНЕЧКО, ПОКУТИНЕЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЯСЛА- САДОК» — Хмельницька обл., Віньковецький р-н, с. Покутинці, вул. Леніна, 83.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОНЕЧКО, ПОКУТИНЕЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЯСЛА- САДОК»
Поділіться інформацією в соцмережах