ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРІЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
32500, Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Хмельницького, 28
Керівник
Хоптяний Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ36016900
Дата реєстрації14.04.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРІЙ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРІЙ, ТОВ» присвоєно код 36016900.

Керівником підприємства «ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРІЙ, ТОВ» є Хоптяний Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРІЙ, ТОВ» — Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Хмельницького, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРІЙ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах