ТЕХАВТО-К, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
32500, Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Жовтнева, 15
Керівник
Кузь Оксана Володимирівна
Код ЄДРПОУ36016942
Дата реєстрації18.05.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХАВТО-К, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХАВТО-К, ТОВ» присвоєно код 36016942.

Керівником підприємства «ТЕХАВТО-К, ТОВ» є Кузь Оксана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХАВТО-К, ТОВ» — Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Жовтнева, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХАВТО-К, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах