ІНТЕРГАЗ-ІНВЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 12а, прим. 31
Керівник
Яковлев Віталій Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36016958
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРГАЗ-ІНВЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРГАЗ-ІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 36016958.

Керівником підприємства «ІНТЕРГАЗ-ІНВЕСТ, ТОВ» є Яковлев Віталій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРГАЗ-ІНВЕСТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Кіквідзе, 12а, прим. 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРГАЗ-ІНВЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах