ЄВРОПЕЙСЬКІ МАШИНОБУДІВНІ СИСТЕМИ, КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01015, м. Київ, вул. Редутна, 54а
Телефони
Керівник
Воловенко В’ячеслав Едурдович
Код ЄДРПОУ36017223
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення14.10.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЄВРОПЕЙСЬКІ МАШИНОБУДІВНІ СИСТЕМИ, КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВРОПЕЙСЬКІ МАШИНОБУДІВНІ СИСТЕМИ, КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 36017223.

Керівником підприємства «ЄВРОПЕЙСЬКІ МАШИНОБУДІВНІ СИСТЕМИ, КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Воловенко В’ячеслав Едурдович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВРОПЕЙСЬКІ МАШИНОБУДІВНІ СИСТЕМИ, КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Редутна, 54а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄВРОПЕЙСЬКІ МАШИНОБУДІВНІ СИСТЕМИ, КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах