УСПІШНА СПРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 24, оф. 102
Керівник
Дубовик Юлія Михайлівна
Код ЄДРПОУ36017438
Дата реєстрації25.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УСПІШНА СПРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УСПІШНА СПРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 36017438.

Керівником підприємства «УСПІШНА СПРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» є Дубовик Юлія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УСПІШНА СПРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Київ, пров. Лабораторний, 24, оф. 102.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УСПІШНА СПРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах