ІНТЕРНЕШОНАЛ МАРКЕТИНГ ІННОВЕЙШНЗ АСОСІЕЙШН ОФ КАСТОМЕР РІЛЕЙШНШИП МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01011, м. Київ, вул. Рибальська, 13
Телефони
Керівник
Плотиця Тарас Євгенович
Код ЄДРПОУ36017794
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРНЕШОНАЛ МАРКЕТИНГ ІННОВЕЙШНЗ АСОСІЕЙШН ОФ КАСТОМЕР РІЛЕЙШНШИП МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРНЕШОНАЛ МАРКЕТИНГ ІННОВЕЙШНЗ АСОСІЕЙШН ОФ КАСТОМЕР РІЛЕЙШНШИП МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» присвоєно код 36017794.

Керівником підприємства «ІНТЕРНЕШОНАЛ МАРКЕТИНГ ІННОВЕЙШНЗ АСОСІЕЙШН ОФ КАСТОМЕР РІЛЕЙШНШИП МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» є Плотиця Тарас Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРНЕШОНАЛ МАРКЕТИНГ ІННОВЕЙШНЗ АСОСІЕЙШН ОФ КАСТОМЕР РІЛЕЙШНШИП МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Рибальська, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРНЕШОНАЛ МАРКЕТИНГ ІННОВЕЙШНЗ АСОСІЕЙШН ОФ КАСТОМЕР РІЛЕЙШНШИП МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах