ФОНД ПІДТРИМКИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
01021, м. Київ, пров. Липський, 3, оф. 1
Керівник
Ващенко Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ36017805
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення03.07.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФОНД ПІДТРИМКИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД ПІДТРИМКИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36017805.

Керівником підприємства «ФОНД ПІДТРИМКИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Ващенко Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД ПІДТРИМКИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, пров. Липський, 3, оф. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД ПІДТРИМКИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах