ПРЕМ’ЄР ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Іванова А., 14, оф. 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Філатов Сергій Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36017841
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРЕМ’ЄР ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРЕМ’ЄР ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» присвоєно код 36017841.

Керівником підприємства «ПРЕМ’ЄР ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» є Філатов Сергій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРЕМ’ЄР ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» — м. Київ, вул. Іванова А., 14, оф. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРЕМ’ЄР ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах