ТЕХНОЛОГІЇ МІСЬКОГО ПРАВА, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, пл. Спортивна, 3
Телефони
Керівник
Сінополець Валентин Антонович
Код ЄДРПОУ36017883
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення05.08.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХНОЛОГІЇ МІСЬКОГО ПРАВА, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНОЛОГІЇ МІСЬКОГО ПРАВА, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 36017883.

Керівником підприємства «ТЕХНОЛОГІЇ МІСЬКОГО ПРАВА, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Сінополець Валентин Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНОЛОГІЇ МІСЬКОГО ПРАВА, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, пл. Спортивна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНОЛОГІЇ МІСЬКОГО ПРАВА, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах