ЕЛІТ ІНВЕСТ ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Заньковецької, 4, к. 2
Керівник
Пивовар Інна Вікторівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36018269
Дата реєстрації07.07.2008
Дата оновлення14.02.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛІТ ІНВЕСТ ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛІТ ІНВЕСТ ГРУП, ТОВ» присвоєно код 36018269.

Керівником підприємства «ЕЛІТ ІНВЕСТ ГРУП, ТОВ» є Пивовар Інна Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛІТ ІНВЕСТ ГРУП, ТОВ» — м. Київ, вул. Заньковецької, 4, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛІТ ІНВЕСТ ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах