ІНТЕК ЕНЕРДЖІ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02217, м. Київ, просп. Маяковського, 4, к. 240
Телефони
Керівник
Окайомова Світлана Юріївна
Код ЄДРПОУ36018494
Дата реєстрації08.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕК ЕНЕРДЖІ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕК ЕНЕРДЖІ, ТОВ» присвоєно код 36018494.

Керівником підприємства «ІНТЕК ЕНЕРДЖІ, ТОВ» є Окайомова Світлана Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕК ЕНЕРДЖІ, ТОВ» — м. Київ, просп. Маяковського, 4, к. 240.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕК ЕНЕРДЖІ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах