СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02160, м. Київ, просп. Возз’єднання, 7а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Берещенко Ірина Володимирівна
Бухгалтер
Попова Ярослава Михайлівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ36018501
Дата реєстрації08.07.2008
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» присвоєно код 36018501.

Керівником підприємства «СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» є Берещенко Ірина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» — м. Київ, просп. Возз’єднання, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах