ЮКРЕЙНІАН ІНВЕСТМЕНТ ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Мазепи, 3б, оф. 197
Керівник
Анцева Ірина Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36018667
Дата реєстрації09.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮКРЕЙНІАН ІНВЕСТМЕНТ ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮКРЕЙНІАН ІНВЕСТМЕНТ ГРУП, ТОВ» присвоєно код 36018667.

Керівником підприємства «ЮКРЕЙНІАН ІНВЕСТМЕНТ ГРУП, ТОВ» є Анцева Ірина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮКРЕЙНІАН ІНВЕСТМЕНТ ГРУП, ТОВ» — м. Київ, вул. Мазепи, 3б, оф. 197.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮКРЕЙНІАН ІНВЕСТМЕНТ ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах