БАНКІВСЬКИЙ ШЛЯХ В ІНТЕРНЕТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 15а
Телефони
Керівник
Окопов Семен Едуардович
Код ЄДРПОУ36018729
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення14.10.2009
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАНКІВСЬКИЙ ШЛЯХ В ІНТЕРНЕТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАНКІВСЬКИЙ ШЛЯХ В ІНТЕРНЕТ, ТОВ» присвоєно код 36018729.

Керівником підприємства «БАНКІВСЬКИЙ ШЛЯХ В ІНТЕРНЕТ, ТОВ» є Окопов Семен Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАНКІВСЬКИЙ ШЛЯХ В ІНТЕРНЕТ, ТОВ» — м. Київ, бул. Лесі Українки, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАНКІВСЬКИЙ ШЛЯХ В ІНТЕРНЕТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах