АРЕАЛ БІЗНЕСУ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Каштанова, 3
Телефони
Керівник
Григоренко Олена Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36018819
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення03.08.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРЕАЛ БІЗНЕСУ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРЕАЛ БІЗНЕСУ, ТОВ» присвоєно код 36018819.

Керівником підприємства «АРЕАЛ БІЗНЕСУ, ТОВ» є Григоренко Олена Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРЕАЛ БІЗНЕСУ, ТОВ» — Київська обл., м. Обухів, вул. Каштанова, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРЕАЛ БІЗНЕСУ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах