ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "СУЧАСНИЙ ВИБІР"

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Підвисоцького, 5
Телефони
Керівник
Гановський Андрій Вікторович
Код ЄДРПОУ36018824
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УНІВЕРСАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ ”СУЧАСНИЙ ВИБІР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "СУЧАСНИЙ ВИБІР"» присвоєно код 36018824.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "СУЧАСНИЙ ВИБІР"» є Гановський Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "СУЧАСНИЙ ВИБІР"» — м. Київ, вул. Підвисоцького, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УНІВЕРСАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ ”СУЧАСНИЙ ВИБІР”»
Поділіться інформацією в соцмережах