С. І. Г. -ІНЖИНІРІНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08344, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проців, вул. Леніна, 2
Телефони
Керівник
Бутенко Микола Павлович
Код ЄДРПОУ36018946
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «С. І. Г. -ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «С. І. Г. -ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» присвоєно код 36018946.

Керівником підприємства «С. І. Г. -ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» є Бутенко Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «С. І. Г. -ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проців, вул. Леніна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «С. І. Г. -ІНЖИНІРІНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах